Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Rozszerzenie porządku obrad o wybór starosty przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Rozszerzenie porządku obrad o wybór członków Zarządu Powiatu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 6 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski wstrzymał się
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska wstrzymał się
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga wstrzymał się
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska wstrzymał się
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski wstrzymał się
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński wstrzymał się

Przyjęcie porządku obrad przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 1 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski wstrzymał się
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Wniosek 1 - Wybór Edwarda Orłowskiego na członka Komisji Skrutacynej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Wniosek 2 -Wybór Krzysztofa Adama Nieliwodzkiego na członka Komisji Skrutacynej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Wniosek 3 -Wybór Wojciecha Piórkowskiego na członka Komisji Skrutacynej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Zmiana porządku obrad. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 0 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Wojciech Piórkowski za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Przerwa w sesji do dnia jutrzejszego do godziny 15.30 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 0 0

Imię i nazwisko Głos
Zenon Szczepankowski za
Waldemar Marek Trochimiuk za
Maria Magdalena Malińska za
Katarzyna Wróblewska za
Dariusz Wilga za
Krzysztof Bieńkowski za
Magdalena Król-Piórkowska za
Krzysztof Adam Nieliwodzki za
Renata Wenda za
Paweł Stanisław Szczepkowski za
Janusz Osiadacz za
Paweł Mostowy za
Edward Orłowski za
Leszek Czarzasty za
Rafał Gotowiec za
Mariusz Szempliński za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -