Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Stacja bazowa 1485PRZASNYSZ
2 Ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu
3 OBWIESZCZENIE STAROSTY PRZASNYSKIEGO o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele złożony w dniu 27 listopada 2019 roku.
4 Wezwanie do odbioru rzeczy z dnia 4.12.2019r. - telefon komórkowy
5 Uchwała Nr 146/2019 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 28 listopada 2019 roku rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego ? ?Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Przasnyskiego w 2020 r.?
6 Uchwała Nr 145/2019 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 27 listopada 2019 roku w sprawie wyrażenia zgody na bezprzetargową sprzedaż urządzeń energetycznych na rzecz PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie
7 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym pn. "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego dróg powiatowych oraz spójności komunikacyjnej miejscowości gminnych w ramach powiatowej sieci drogowej"
8 Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektor ds. rejestracji pojazdów w Wydziale Komunikacji
9 Stacja Bazowa BT11631
10 Zaproszenie do złożenia ofert na świadczenie usług usuwania (holowania) pojazdów z dróg z terenu powiatu przasnyskiego oraz prowadzenia parkingu strzeżonego dla pojazdów przewożących towary niebezpieczne, usuniętych z drogi