Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Wojewody Mazowieckiego w sprawie wydania decyzji Nr 117/SPEC/2020 znak: WI-I.7821.43.1.2019.HP z dnia 30 października 2020 r. uchylającą w części i w tym zakresie orzekającą co do istoty sprawy, zaś w pozostałej części utrzymującą w mocy zaskarżoną decyzję Starosty Przasnyskiego Nr 1/2019 z dnia 29 lipca 2019 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn:,, Budowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki, gmina Przasnysz" wraz z nadaniem rygoru natychmiastowej wykonalności".
2 Informacja Starosty Przasnyskiego w sprawie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków obrębów Przysowy, Zagaty i Lipowiec, gmina Chorzele
3 Uchwała Nr 288/2020 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 23 listopada 2020 r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone na realizację zadania publicznego Prowadzenia punktu przeznaczonego na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Przasnyskiego w 2021 r..
4 Informacja o zgłoszeniach z projektem na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia zlokalizowanej w Przasnyszu. Z- 52 ( budowa sieci gazowej w Przasnyszu w ul. W. Kossaka i J. Chełmońskiego)
5 Informacja o zgłoszeniach z projektem na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia zlokalizowanej w Przasnyszu. Z- 51 (budowa sieci gazowej w Przasnyszu w ul. C.Norwida, Młot-Przepałkowskiego, Lotników i Reymonta)
6 Informacja o zgłoszeniach z projektem na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia zlokalizowanej w Przasnyszu. Z- 50 (budowa sieci gazowej w Przasnyszu w ul. Mazowieckiej i Spokojnej)
7 Informacja o zgłoszeniach z projektem na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia zlokalizowanej w Przasnyszu. Z- 49 ( budowa sieci gazowej w Przasnyszu w ul. Mazowieckie i Słonecznej )
8 Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż przez Powiat Przasnyski prawa użytkowania wieczystego w niezabudowanych nieruchomościach stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych w obrębie (wsi) Sierakowo, gm. Przasnysz
9 Informacja o odwołaniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż przez Powiat Przasnyski prawa użytkowania wieczystego w niezabudowanych nieruchomościach stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych w obrębie Sierakowo, gm. Przasnysz, ustalonego na dzień 22 grudnia 2020 r.
10 Pisemny przetarg na sprzedaż drzew ?na pniu? rosnących w pasie dróg powiatowych